Szkolny turniej wiedzy o krajach Unii Europejskiej - Szczegóły galerii - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej

Szkolny turniej wiedzy o krajach Unii Europejskiej

25 kwietnia odbył się szkolny turniej wiedzy o Unii Europejskiej. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji dwudziestej rocznicy wstąpienia Polski do UE. Uczniowie rozwiązywali na platformie Kahoot quiz z pytaniami związanymi z historią Unii Europejskiej. Bezkonkurencyjni okazali się drugoklasiści - I miejsce zajęli Filip Król i Marcin Gawęda z klasy 2f, II miejsce - Jarek Trześniewski także z klasy 2f a III miejsce zajęła Weronika Pachała z klasy 2b. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny związany z tą rocznicą. I miejsce zajęli Marika Pożarowszczyk i Krystian Mazur z 1f, II miejsce - Adriana Łopaciuk i Michał Brzozowiec z 1b a III miejsce Maja Nakonieczna z 1d. Pan dyrektor Kamil Dąbrowski pogratulował uczniom wiedzy i zaangażowania a laureatom wręczył dyplomy i nagrody.