Sukces naszych uczniów w wojewódzkim konkursie „Od licealisty do finansisty” - Szczegóły aktualności - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej

Tag img Sukcesy
Tag img 10.04.2024, 13:08

Sukces naszych uczniów w wojewódzkim konkursie „Od licealisty do finansisty”

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli III miejsce w konkursie dla szkół ponadpodstawowych „Od licealisty do finansisty”.

Konkurs, skierowany do uczniów województwa lubelskiego i województw ościennych, odbył się 19 marca w Wydziale Ekonomicznym UMCS, a jego organizatorem było Studenckie Koło Naukowe Finansistów UMCS. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Lipowski z kl. 3e, Szymon Gołębiowski z kl. 2e oraz Michał Warda z kl. 2f przygotowani przez nauczycielkę przedsiębiorczości, panią Iwonę Massalską.

Rok 2024 jest Rokiem Edukacji Ekonomicznej. Uczniowie, przygotowując się do konkursu, mieli okazję zgłębić swoją wiedzę z zakresu finansów, ekonomii i przedsiębiorczości. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Na stronie UMCS można przeczytać ciekawy artykuł o tym właśnie konkursie: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,54,konkurs-od-licealisty-do-finansisty,146513.chtm?fbclid=IwAR1kuqkFdAWwXbdLjGdcwVRtghzh92ZiS5Heax_iht45kAMDQJ8yNc2A6ek_aem_AUfhGqs_hJsSvuRENVeh5QDpZRHPV01pzX9bqVL3CZsHJwDlurXub_E3KFrycMu4Qq0clTVCs92gp1hLo7DWJ0Yq