Zakończenie roku klas czwartych - Szczegóły aktualności - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej

Tag img Aktualności
Tag img 29.04.2024, 16:50

Zakończenie roku klas czwartych

26 kwietnia to dla uczniów klas maturalnych nie tylko data końca roku szkolnego, ale również zakończenia edukacji w szkole średniej.

zakończenie 17

Ten ważny moment podkreśliła uroczystość, w której wzięła udział społeczność naszej szkoły – dyrekcja, wychowawcy klas, nauczyciele, rodzice i oczywiści bohaterowie tego dnia – czwartoklasiści. Niektórzy z niedowierzaniem, inni ze wzruszeniem skonstatowali, że cztery lata spędzone w murach VIII LO upłynęły niezwykle szybko. Był to nie tylko czas nauki, ale również kształtowania osobowości, weryfikowania siebie wobec trudnych okoliczności oraz zwykłej młodzieńczej radości, przyjaźni i nabywania wiary we własne siły. Podziękowanie za towarzyszenie w tym wielostopniowym procesie maturzyści przekazali dyrekcji szkoły, swoim wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. Najlepsi uczniowie zostali docenieni nagrodami i listami gratulacyjnymi a wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy absolwenta. Całość zakończyła dynamiczna, ale jednocześnie wzruszająca część artystyczna. Teraz pozostaje tylko powiedzieć – Trzymamy kciuki za powodzenie na maturze!