Kolejna edycja konkursu plastyczno-językowego: „DACHL in Bildern”

Zapraszamy uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego do udziału w kolejnej edycji konkursu plastyczno-językowego: „DACHL in Bildern”.

Jeśli lubisz rysować i wiesz, co kryje się pod skrótem DACHL – ten konkurs jest dla Ciebie!

Czekamy na Wasze prace przedstawiające zabytki lub charakterystyczne miejsca w krajach niemieckojęzycznych (Deutschland, Österreich, Schweiz, Liechtenstein).

Liczy się pomysł i wykonanie!

Na wszystkich uczniów biorących udział w konkursie czekają oceny bardzo dobre z języka niemieckiego. A dla zwycięzców przewidziane są również nagrody rzeczowe!

Prace należy składać do p. Renaty Okońskiej-Rzucidło oraz p. Małgorzaty Solan-Kot.

Termin składania prac: do 26.01.2024.

a) Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonanie pracy plastycznej- ilustracji zabytku lub charakterystycznego miejsca w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein)

b) Jeden autor może złożyć dowolną ilość prac plastycznych.

c) Prace muszą być wykonane w formacie A3.

d) Technika wykonania pracy jest dowolna. Przyjmowane będą prace wykonane tylko na papierze.

e) Pracę należy czytelnie podpisać na odwrocie podając imię, nazwisko, klasę oraz nazwę zabytku.

g). Prace należy dostarczyć nauczycielom języka niemieckiego (p. Małgorzata Solan-Kot, p. Renata Okońska -Rzucidło) do 26.01.2024 roku w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie.

Mit freundlichem Grüßen,

eure Deutschlehrerinen